Tłumacz angielskiego. Tłumacz angielski, Tłumaczenia angielskiego, Tłumaczenia angielski, Tłumacz polsko angielski, Tłumacz przysięgły angielskiego


Idź do treści

Menu główne:


Zamówienia

Zamówienie

Krok pierwszy- Wycena dokumentu.

Dokument można dostarczyć :

- emailem: biuro@tanie-tlumaczenia.com.pl

- faksem na numer 022 783-56-74

- pocztą na adres: Biuro Tłumaczeń CIEJA 05-070 Sulejówek ul Sobieskiego 11A.

Po przesłaniu dokumentu do wyceny, poinformujemy o cenie i terminie realizacji zlecenia. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.Krok drugi- Zlecenie tłumaczenia.

Po zapoznaniu się z naszą ofertą i podjęciu decyzji o współpracy dokonują Państwo przedpłaty na nasze konto. Procedura ta obowiązuje przy pierwszych trzech zleceniach. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu lub zaksięgowaniu przelewu rozpoczynamy tłumaczenie dokumentu. Gotowe tłumaczenie odsyłamy e-mailem, faksem, pocztą lub kurierem.

W przypadku tłumaczeń przysięgłych odsyłamy je listem priorytetowym lub kurierem za dodatkową opłatą. Ponieważ współpracujemy z tłumaczami z całej Polski zawsze po wykonaniu zlecenia potrzebny jest czas około 1-2 dni roboczych na dostarczenie pocztą lub kurierm dokumentów bezpośrenio do klienta lub do naszego biura w przypadku chęci odbioru osobistego.

Ewentualna reklamacja powinna zostać złożona pisemnie lub pocztą elektroniczną w terminie 14-tu dni od daty otrzymania tłumaczenia.W przypadku uznania reklamacji Biuro Tłumaczeń zobowiązuje się do nieodpłatnego wykonania poprawek w tłumaczeniu.W przypadku tłumaczenia w trybie ekspresowym Biuro Tłumaczeń nie ponosi odpowiedzialności za błędy w tłumaczeniu.

Dane do przelewu:

Biuro tłumaczeń CIEJA

ul. Mlądzka 27/306

04-136 Warszawa

Nr konta Pekao SA: 39 1240 6146 1111 0000 4743 0697


Tłumacz angielskiego 2009 | biuro@tanie-tlumaczenia.com.pl

Powrót do treści | Wróć do menu głównego